Postačí uvést své jméno a v kolonce "Sečíst" uvést výsledek sečtených čísel a pak již jen připsat svůj komentář naší Solné jeskyně. Děkujeme za Váš zájem, Vaše Solvita.

z IP 77.48.59.*** | 27.8.2011 11:13
Během svého pobytu v lázních jsem navštěvovala pravidelně Vaši solnou jeskyni v Jeseníku.Myslím, že mi velmi pomohla v mém léčení a díky oběma velmi příjemným a ochotným dámám v recepci, jsem se tam cítila velice dobře. Díky. Jana Praha
z IP 85.70.108.*** | www.solvita.cz | 29.8.2015 13:01
Do lázní v Jeseníku jezdím pravidelně a nikdy nevynechám návštěvy v solné jeskyni, které pro mě patří k nejpříjemnějším procedurám. Relaxace ve Vaší solné jeskyni je nesmírně uklidňující a navíc jsem vysledovala, že má pro mě jako pro astmatika pozitivní vliv na zdraví a nahrazuje mi pobyt u moře.Ráda bych touto cestou také poděkovala paní recepční Leoně Bartošíkové, která vždy vítá klienty milým úsměvem, dobrou náladou a svým profesionálním chováním přispívá k tomu, že se zde člověk cítí velmi spokojeně a uvolněně. Už teď se těším na příští léto a další pobyt u Vás.
z IP 213.235.185.*** | 8.4.2017 17:30
Dobrý den,moc děkuji za příjemný relax ve Vaší solné jeskyni,během pobytu v lázních jsem jí navštěvovala pravidelně několikrát týdně.
Můžu všem vřele doporučit a paní recepční Leona Bartošíkové,která je velmi milá a vždy krásně vysvětlovala účinky solné jeskyně.
Těším se na příští setkání. :-)