NA RECEPCI V SOLNÉ JESKYNI JE MOŽNO

ZA VELMI VÝHODNÉ CENY ZAKOUPIT  :

SOLNÝ SVÍCEN

Vzácný přírodní solný krystal z Pakistánského dolu z pohoří Himaláje – oblast Kašmír. Jedná se o 250 miliónů let starý solný krystal. Je přirozeným zdrojem záporných iontů. Příznivě působí na zdraví i nerozsvícený. Rozsvícený zvyšuje své účinky 500x. Zvyšuje odolnost proti virovým onemocněním, respiračním obtížím, potížím ze spánkem, stresu, depresím. Tepelný zdroj – čajová svíčka.

……...

160,-Kč.

SOLNÁ LAMPA

Vzácný přírodní solný krystal z Pakistánského dolu z pohoří Himaláje – oblast Kašmír. Jedná se o 250 miliónů let starý solný krystal. Je přirozeným zdrojem záporných iontů. Příznivě působí na zdraví i nerozsvícený. Rozsvícený zvyšuje své účinky 500x. Zvyšuje odolnost proti virovým onemocněním, respiračním obtížím, potížím ze spánkem, stresu, depresím. Tepelný zdroj – elektrická energie.

………

380,-Kč.

SOLNÉ MÝDLO

Ručně broušený přírodní solný krystal z Pakistánského dolu z pohoří Himaláje – oblast Kašmír. Jedná se o 250 miliónů let starý solný krystal. Sůl neobsahuje chemické ani konzervační přísady a přitom má přirozené léčebné a dezinfekční účinky.

………

120,-Kč.

KOUPELOVÁ SŮL Z HIMALÁJÍ

1. Kg. ručně hrubě drcených kousků solných krystalů z Pakistánského dolu z pohoří Himaláje – oblast Kašmír. Jedná se o 250 miliónů let staré solné krystaly. Několik solných krystalů rozpustíte ve vaně. Koupel v Himalájské soli je vhodná nejen pro relaxaci, ale i pro celkovou vnitřní i vnější očistu těla - lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky obdobně jako při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v  těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z Vašeho těla.

 

………

180,-Kč.